Бронежилети та комплектуючі
+38(097)609-33-79
Facebook

Про СІЧ

Ми завоювали довіру українських військових, покупців і партнерів, завдяки якісній продукції, та супроводу, включаючи додаткові сервіси та підтримку.

"СІЧ" - це українське!

"СІЧ" - це завжди якісно та надійно.

Ми вміємо!

Джгут СІЧ-турнікет

 • Кровоспинні джгути "СIЧ-Турнікет" - якісні українські аналоги натівських "С.А.T.-Tourniquet"
 • Вдало пройдені медичні та польові тести! Схвалені та вдосконалені за підтримки військових медиків.
 • Швидко накладається, навіть однією рукою!
 • Паличка та кільце з алюмінієвого сплаву, стійкого до перепаду температур та деформації!
 • Не вимагає підстильної матерії, може накладатися на оголену кінцівку. Довжина 93см. Товщина 4 см.

Бронежилети СІЧ

 • 1. БАЛІСТИЧНА ПЛАСТИНА.

  Виключно четвертого класу і вище. Лише закордонна сталь Швеція або ексклюзивна з Бельгії (570-640 HBW). Гарантія того, що плита втримає кулі починаючи з АК 5.45 (7Н10) і закінчуючи 7.62х39 БЗ на відстані 10 метрів. Розміри 250х300 або 300х350мм.

 • 2. ДЕМПФЕР

  Амортизаційний демпфер з вспіненого матеріалу, завтовшки 16мм. Гарантія гасіння кінетичної енергії кулі і відсутність забар'єрних травм у солдата. Один шар на пластині, другий - по периметру жилета.

 • 3. АНТИРИКОШЕТ

  Антирикошетний та протиосколковий пакет - комплекс захисту від уламків кулі. Складається із армованої гуми, міцно проклеєної, з термообробкою, на всю зовнішню площину балістичної пластини та кевларового кожуху, що в поєднанні з гумою не випускає жодних уламків, в тому числі і термозакалених сердечників куль АК та СВД. Такий комплекс - гарантія того, що шия і голова солдата не будуть розсічені металевою стружкою, в яку перетворюється куля, розбиваючись об балістичну плиту і розлітаючись на грудях солдата у різні сторони.

  Варто також акцентувати увагу, що, на відміну від просто проклеєної гуми, яка відривається від пластини вже після другого кульового влучення, комбінація гума + термообробка + кевлар має здатність тримати десятки пострілів, повноцінно виконуючи свої функції протиосколкового та антирикошетного захисту.

 • 4. KEVLAR

  Не технічний, не вогнетривкий, а лише балістичний Kevlar, без компромісів. Особливе пара-арамідне волокно з особливим плетінням і високою щільністю. Шийний та паховий захист в бронежилеті "СІЧ" - це гарантований 2 клас протекції по Українським стандартам і 2A - по міжнародній класифікації NIJ. Тримає не тільки уламки від куль, ай постріли з ПМ, АПС, ТТ.

 • 5. БОКОВІ ПЛИТИ

  Тільки 4 класу захисту!!! З антирикошетом, демпфером у захисних водостійких чохлах.

  Розмір 130х150 мм.

 • 6. CORDURA

  З певного моменту всі чохли бронежилета "СІЧ" виготовляються з легендарної американської камуфльованої кордури компанії Duro. http://www.duroindustries.com/, що завозиться прямо зі Сполучених Штатів Америки або компанії Dupont, також виробництва США.

  Що ж таке Cordura? Це вогнетривка та вологостійка військова тканина що має надвисоку міцність і стійкість до зношування. Була спеціально розроблена для екіпірування американських військових і має широкий спектр застосування.

 • 7. MOLLE

  Бронежилет "СІЧ" - модульний бронежилет. Він дозволяє додавати і комбінувати елементи захисту. Будучи оздобленим системою Molle, бронежилет дає можливість навішувати потрібні підсумки в ті місця, де вони необхідні.

 • 8. РОЗГРУЗКА

  Бронежилет "СІЧ" в базовій комплектації має розгрузку під 8 магазинів від АК, підсумок під дві гранати, підсумок під рацію, джгут-турнікет СІЧ і нішу для холодної зброї (армійський ніж). Можливість зберігати на собі якомога більше споряджених магазинів збільшує шанси бійця на виживання і дає тактичну перевагу.

Також ми постійно вдосконалюємо наш жилет. Враховуємо Ваші зауваження. Розроблюємо нові деталі та підсумки. Розширюємо асортимент.

Працюємо як в роздріб, так і в опт.

Дякуємо за увагу